BHP dla malarza

Nasza maska do piaskowania stanowi profesjonalną ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami oraz zapewnia bezpieczeństwo pracy. Wszystkie oferowane przez nas
w tej kategorii produkty takie jak: profesjonalna maska do piaskowania, kaptur powietrzny, maska pełnotwarzowa czy półmaska są przeznaczone do ochrony osób zajmujących się śrutowaniem i piaskowaniem. Na tych stanowiskach zapewnienie odpowiedniej ochrony jest czymś niezbędnym! Przy zachowaniu odpowiedniej higieny i bezpieczeństwa pracy, wszystkie działania będą o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi  produktami i kontaktu z nami. W razie wszelkich pytań służymy pomocą!

Maska-CA2

Kaptur powietrzny

Maski po skompletowaniu z urządzeniami nadmuchowymi chronią przed substancjami szkodliwymi.

maska-calotwarzowa-scott-sari-nr-triplex

Maska pełnotwarzowa SCOTT SARI NR TRIPLEX

Maska z gumy naturalnej. Szklany wizjer potrójnie klejony.

WERSJA Z SZYBĄ TRIPLEX - SZKLANY WIZJER, POTRÓJNIE KLEJONY, ODPORNY NA ROZPUSZCZALNIKI!  Idealne rozwiązanie do prac związanych z malowaniem i lakierowaniem.

maska-pelnotwarzowa-msa3s

Maska ochronna pełnotwarzowa MSA 3S

Maska ochronna pełnotwarzowa MSA 3S wraz z odpowiednio dobranym filtrem, pochłaniaczem lub filtropochłaniaczem służy do ochrony dróg oddechowych i twarzy przed szkodliwymi gazami i parami oraz przed cząstkami stałymi i ciekłymi.

polmaska-mp21-1

Półmaska MP 21/1

Półmaska MP-21/1jest przeznaczona do ochrony układu oddechowego przed parami, gazami i płynami. Półmaska jest wyposażona łącznik gwintowy DIN Rd 40x1/7" dostosowany do mocowania pochłaniaczy klasy 2 z takim samym gwintem lub do podłaczenia do zewnętrznego urządzania powietrza oddechowego.

pochlaniacz-typ-a2

POCHŁANIACZ TYP A2

Gazy i pary organiczne. Pochłaniacz A2 po skompletowania z odpowiednią częścią twarzową wyposażoną w lacznik z gwintem DIN Rd 40x 1/7", służy do ochrony przed związkami organicznymi, których temperatura wrzenia jest wyższa niż 65 0 C a stężenie objętościowe w powietrzu nie przekracza 0,5%.