Dysze TriTech

GuardCutaWay4

System zastosowany w Dyszy Natryskowej T93R to niezwykle wytrzymałe rozwiązanie o najwyższej jakości. Wykorzystano w nim opatentowane, wyjątkowe technologie, które zapewniają niezawodną pracę i znakomitą wydajność, niezmienną podczas całego dnia pracy, nawet w ekstremalnych warunkach.

 

ŁATWE PRZECHOWYWANIE

 
Kółko przymocowane do dyszy T93R pomaga w organizacji pracy i sprawia że dysze są dostępne w każdym momencie jeżeli zawiesimy je na pasku lub haczyku.

 

RĘCZNIE ZACISKANA NAKRĘTKA

 
Nakrętka zaciskana ręcznie znajdująca się na osłonie T93R posiada duże radełka, które pozwalają na bardzo dobry chwyt - jest w kształcie sześciokąta więc można zawsze użyć klucza w razie potrzeby

 

SUPER TWARDY WĘGLIK

 
Własny węglik wolframu o twardości Rockwll'a 93 – twardość diamentu =100. Gwarantujemy najdłuższą żywotność dyszy i najlepszy natrysk w całym przemyśle.

 

USTAWIENIE USZCZELKI

 
Opatentowana uszczelka dyszy posiada kwadratowy otwór, który pasuje do końcówki na końcu uchwytu dyszy. Ta unikatowa cecha pozwala bardzo łatwo włożyć uszczelkę do osłony. Następnie wystarczy przekręcić uchwyt dyszy tak aby była w linii z szczeliną uszczelki, dokładnie tak aby pasowała do dyszy. Szybka, dokładna instalacja - ZA KAŻDYM RAZEM !

T93R MAXX Tip to jest druga pozycjaT93R MAXX Guard i to jest trzecia