Pistolety do malowania

Pistolet do malowania to profesjonalne i efektywne urządzenie, które pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu. W prosty i wygodny sposób rozprowadza farbę, lakier czy inne środki malarskie. Idealnie nadają się do malowania ścian, karoserii, dachów, płyt kartonowo-gipsowych czy glazury, a także do nanoszenia tynków, tapet natryskowych lub gładzi gipsowych. Znajdują zastosowanie w warsztacie lakierniczym, budowlanym, czy stolarskim.

Pistolety do malowania występują w 3 typach:

  • hydrodynamicznym (ze wspomaganiem powietrznym),
  • pneumatycznym,
  • elektrostatycznym.

Użytkowanie jest komfortowe, dzieki wielu zaletom, takim jak: zastosowanie specjalistycznej technologii, długi czas działania, niezawodność i wygoda. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od cenionych i znanych producentów takich jak: Graco, Tritech i Wiwa. Duży wybór pistoletów  malarskich - każdy znajdzie sprzęt, który spełnia jego wymagania. Nasi specjaliści służą fachowa pomocą oraz doradztwem w sprawie wyboru odpowiedzniego modelu pistoletu do malowania.

silverplus345

Graco Silver Plus 345 bar

Pistolet do malowania hydrodynamicznego - Silver Plus 345 bar

XTR

Graco XTR7 500bar

Pistolet do malowania hydrodynamicznego - XTR7 500bar

g40g14

Graco G40 i G15

Pistolet do malowania hydrodynamicznego ze wspomaganiem powietrznym - G40 i G15

wiwa500d

Wiwa 500D

WIWA 500D to wygodny pistolet do malowania hydrodynamicznego AIRLESS. Dostosowany do pracy przy wysokim ciśnieniu do 500 Bar. Posiada łatwo dostępny czteropalcowy spust. Do malowania dużych powierzchni, nanoszenia powłok ochronnych. Dzięki skrętnemu przyłączy węża, pistolet jest łatwy w manewrowaniu.

wiwa500f

Wiwa 500F

WIWA 500F to solidny pistolet do natrysku w technologii Hot-Spray. Posiada czteropalcowy spust, oraz wlot cieczy w przedniej cieczy pistoletu, nie do rękojeści. Gorąca ciecz nie nagrzewa rękojeści trzymanej przez malarza. Szczególnie używany do powłok zawierających cząstki cynku, lub innych materiałów mocno ścierająch oraz szybko zastygających. Wszystkie części styczne z cieczą są wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego też pistolet WIWA 500F możemy używać do farb wodnych.

t720

TriTech T720

T720 to wysokiej jakości pistolet posiadający wiele przydatnych rozwiązań które sprawdzają się przy każdym pociągnięciu spustu. Lekka waga, wyważona rączka, wygodny spust i najlepszy na rynku trzpień zaworu ? ten pistolet to profesjonalna jakość sama w sobie.

t750

TriTech T750

T750 to wysokiej jakości pistolet posiadający wiele przydatnych rozwiązań które sprawdzają się przy każdym pociągnięciu spustu. Lekka waga, wyważona rączka, wygodny spust i najlepszy na rynku trzpień zaworu ? ten pistolet to profesjonalna jakość sama w sobie.
Sprężyna spustu jest usytuowana poza kanałami przepływu płynów i jest tak skalibrowana aby zapewniać mniejszy opór co również pozytywnie wpływa na domykanie się zaworu.