Hełmy, maski i kombinezony do piaskowania i śrutowania

Hełmy, maski i kombinezony do piaskowania i śrutowania służą do ochrony osób, które pracują na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej, tzw. piaskowanie i śrutowanie.

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza TOPAZ

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza "TOPAZ"

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza PN-EN 271 MH 211/6 "TOPAZ" – 2; 2G; 2/OH; 2G/OH
przeznaczony jest do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej, tzw piaskowanie i śrutowanie.

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza GRANIT zdjęcie

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza "GRANIT"

parat Wężowy Sprężonego Powietrza PN-EN 271 MH 211/6 "GRANIT" ReS-3; ReS-3G; ReS-3/O/H; ReS-3G/O/H przeznaczony do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej, tzw piaskowanie i śrutowanie.

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza VEGA

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza "VEGA"

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza PN-EN 271 MH 211/8 "VEGA" ReS-4; ReS-4G; ReS-4/O/H; ReS-4G/O/H przeznaczony do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej , tzw piaskowanie i śrutowanie.

klimat 200

Klimatyzator ATR

 Zadaniem klimatyzatora ATR jest podgrzewanie lub schładzanie powietrza oddechowego kierowanego do wnętrza hełmów powietrznych.

Układ regulacyjny ReS-URG

Układ regulacyjny ReS-URG/n

Przeznaczony do regulacji ilości powietrza oddechowego dopływającego do hełmów powietrznych dla piaskarzy i śrutowników jak równierz do kapturów, zasilanych z instalacji uzdatnionego sprężonego powietrza

 

 

Kombinezon pyłoochronny

Kombinezon pyłoochronny

Ochrona przed działaniem nietoksycznych pyłów mineralnych i roślinnych średnich i grubych (ziarna powyżej 60µm) dla „piaskarzy" oraz pracujących w warunkach dużego zapylenia.

Kombinezon do śrutowania TWISTER

Kombinezon do śrutowania TWISTER

Ochrona przed działaniem nietoksycznych pyłów mineralnych i roślinnych średnich i grubych (ziarna powyżej 60µm) dla "piaskowników" oraz pracujących w warunkach dużego zapylenia. Wzmacniany skórą specjalnie dla "śrutowników".

Rekawice skórzane JUMBO

Rekawice skórzane JUMBO z rękawem

Rękawice skórzane z dwoiny bydlęcej impregnowanej.

Rękawice szyte nićmi z włókna kevlar.

 

Rękawice powlekane PCV z rękawem

Rękawice powlekane PCV z rękawem

Rękawice wykonane z tkaniny bawełnianej powlekanej pcv, nie posiadają w części dłoniowej szwów. Długi rękaw wykonany z tkaniny pyłoszczelnej obszytej materiałem powlekanym. Zapewnia ochronę całego przedramienia.

 

 

CPF80

Filtr powietrza CPF 80

Filtr powietrza CPF 80 / filtr czterostanowiskowy / uzdatnia powietrze dla celów technicznych i oddechowych.

 

 

Filtr przeciwolejowy FPO-3

Filtr przeciwolejowy FPO-3

Filtr przeciwolejowy FPO-3 jest przeznaczony do oczyszczania powietrza, kierowanego do oddychania, z par oleju, wilgoci i innych tego rodzaju zanieczyszczeń.

 

 

wkład przeciwolejowy do FPO-3

Wkład przeciwolejowy do FPO-3

Filtr przeznaczony jest do oczyszczania z par oleju, wilgoci i innych zanieczyszczeń sprężonego powietrza służącego do oddychania. Ze względu na niską pojemność absorbcyjną, wymaga wymiany wkładu pochłaniającego nie rzadziej niż raz na 2 miesiące pracy.