Grubość powłok suchych

Do wykonania pomiaru grubości powłoki na sucho potrzebny jest produkt taki jak positector czy elcometer czyli mierniki grubości powłok malarskich. W przypadku podłoża o suchym charakterze koniecznie będzie wykonanie pomiaru elektronicznego. Nasze produkty pozwolą szybko i dokładnie zmierzyć istotne parametry. Nawet osoby, które nie mialy do tej pory styczności z takimi przyrządami nie powinny mieć trudności w ich obsludze. Elcometer jest miernikiem grubości powłok malarskich z dużym i jasnym wyświetlaczem, odpornym na uderzenia i drobne zanieczyszczenia. Jest to produkt niezawodny i wytrzymały, a jego wymienne sondy pozwolą badać rożnego rodzaju powierzchnie z łatwością i dokładnością. Elcometer zapewnia szybkie pomiary, które mozna na bieżąco rejestrować na komputerze za pomocą USB lub Bluetooth. W razie pytań- zapraszamy do kontaktu i rozmowy z nami!

posi 6000

Miernik grubości powłok Positector 6000 TQC

Positector 6000 dokładny i prosty w obsłudze miernik, który wykorzystuje zjawisko indukcji magnetycznej oraz prądów wirowych.
W pełni elektroniczny. Służy do pomiaru powłok na powierzchniach ferromagnetycznych i nieferromagnetycznych. Występuje w wersji standardowej i zaawansowanej.

elcometer-456c

Miernik Elcometer 456C

Elektroniczny miernik Elcometer 456C do pomiaru grubości powłok na sucho dostępny jest w wersji z sondą zintegrowaną lub z osobną sondą - na przewodzie – dostosowaną do indywidualnych wymagań użytkownika.